Slimfit Fiyatları

Slimfit Fiyatları
Diyet 17 Ağustos 2018 140 defa okundu 0 yorum

Orijinal slimfit ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize son derecede ekonomik fiyatlara sunuyoruz.

Slimfit’in İçeriğinde Neler Var?

Slimfit’in içeriğinde sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz için bir gün içerisinde almanız gereken bileşenler var. Aynı zamanda slimfit kalorisi kısıtlanmış bir öğün olduğu için içerisinde yer alan bileşenler hem dengeli hem de sağlıklı kilo vermenizde size yardımcı oluyor.

Slimfit Şok Diyet Ürünü Mü?

Slimfit bir şok diyet ürünü değildir. Şok diyet çok düşük kaloride, içerik bakımından oldukça düşük besin değerine sahip olan ürünlerin yer aldığı diyettir. Şok diyetler ile başta bir kilo kaybı gözlemlense de verilen kilo su ve kas kaybı olarak verilmektedir. Bu nedenle şok diyetlerin ardından pek çok hastalık ve halsizlik görülmektedir. Şok diyet ürünlerinin aksine slimfit kalori bakımından kısıtlanmış olmasına rağmen, günlük almanız gereken tüm esansiyel bileşenlerin yer aldığı sağlıklı ve dengeli bir şekilde kilo vermenizi sağlayan bir üründür.

Slimfit Ne Zaman Kullanılabilir?

Kilo vermek istediğiniz her zaman slimfit kullanabilirsiniz. Ancak 12 yaşından küçük çocuklarda slimfit kullanımı önerilmemektedir.

Slimfit Nasıl Kullanılır?

Paketler halinde kullanılmaktadır. Her bir paket 23 gr slimfit içermektedir. Bu 23 gr paket bir öğünde kullanacağınız slimfite denk gelmektedir.

Slimfit Nasıl Hazırlanır?

Slimfit oldukça kolay bir şekilde hazırlanır. Yaklaşık 300 ml yarım yağlı süte katacağınız 1 paket slimfit ürünü iyice karıştırın. Daha sonra içeceğinizi tüketin.

Hamilelerde ve Emziren Annelerde Slimfit Kullanımı

Hamile ve emziren anneler, slimfit kullanmadan önce doktora danışmalı ve doktorların onay vermesi halinde slimfit kullanmalıdır.

Diyabet Hastaları Slimfit Kullanabilir Mi?

Diyabet hastalarından Tip 2 diyabet hastası olanların slimfit kullanmasında herhangi bir sakınca yoktur. Ancak Tip 1 diyabet hastalığı insülin kullanımını gerektirdiği için bu grupta yer alan hastaların doktorlarına danışmalarını ve doktorlarının onay vermesi durumunda slimfit kullanmalarını öneririz.

Slimfit Tok Tutuyor Mu?

Slimfit ürünler pek çok aromada üretilmektedir. Bu aromalar özellikle gün içerisinde yaşadığınız tatlı krizlerinin önüne geçmenizde size yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda slimfit içeriği ile bir sonraki öğüne kadar tok kalmanızı sağlamaktadır.

Slimfit Kullanırken Neler Yapmalı?

Slimfit kullanırken kilo vermenizi kolaylaştırmak için mutlaka yeterli miktarda su içmeye, sağlıklı beslenmeye özen gösterin. Aynı zamanda yeterince uykunuzu alın ve muhakkak bir egzersiz programı ile diyetinizi destekleyin.

Slimfit Fiyatı Ne Kadar?

Slimfit fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizim ile iletişime geçin.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Lütfen güvenlik kodunu giriniz: *