Çamaşır Makinesi Tüm Deterjanı Almıyor?

Çamaşır Makinesi Tüm Deterjanı Almıyor?
Tanıtım 5 Nisan 2019 69 defa okundu 0 yorum

Çamaşır makinelerine özel olarak geliştirilen formüle sahip olan makine deterjanları ile farklı su sıcaklıklarındaki yıkama programlarında çamaşırların yüzde yüz hijyenik duruma getirebilmemize yardımcı oluyor. Bu nedenle de son yıllarda birbirinden farklı pek çok çamaşır makinesi deterjan çeşidi bulunuyor. Bunların bazılar kaliteli olsa da bazıları kaliteli bir yıkama gerçekleştiremiyor. Bu gibi faktörlerde çamaşır makinelerinde çeşitli arızaların meydana gelmesine neden olabiliyor. Bu çerçevede de çamaşır makinelerinin deterjan haznesindeki deterjanın tamamen almaması gibi bir durum ortaya çıkabiliyor. Bu durumda çamaşır makinesinin kalitesiz olması, fazla deterjan koyulması gibi kullanıcı hataları söz konusu olabiliyor. Ancak sebep bunlardan farklı da olabileceğinden etkin bir çözüm için Dudullu Arçelik Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir.

Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi ve sertifikalı profesyonel eğitimleri ile çalışmalarını gerçekleştiren Ferhatpaşa Arçelik Servisi uzman teknikerleri tarafından çamaşır makinesinin deterjan haznesinde deterjan kalması gibi problemlere ilişkin olarak en hızlı şekilde çözümler sağlamaktadır. Bu şekilde çamaşır makinesinin en yüksek performansta bir çalışma gerçekleştirmesi sağlanıyor. Çamaşır makinesinin deterjan haznesinde deterjanın tamamen alınmamasından dolayı deterjan kalması durumunda çamaşır makinesinin teknik aksamı kontrol edilmektedir. Bu kontroller sırasında tespit edilen arızaların onarımının gerçekleştirilebilmesi amacı ile tam donanımlı servis araçları ile hizmet veriliyor.

Çamaşır makinelerinin tüm modellerine ilişkin olarak teknik teçhizat ve uyumlu orijinal yedek parça gibi ürünler konusunda tam donanımlı olan servis araçları ile yerinde servis müdahaleleri gerçekleştiriyor. Böylelikle gereksiz vakit kayıplarına mahal vermeden çamaşır makinesi deterjan haznesi kalıntı sorununun çözümü sağlanıyor. Üstelik herhangi bir sorun dolayısı ile çamaşır makinesinde gerçekleştirilecek teknik parça değişimleri ya da onarımları ile ilgili olarak kurumsal hizmet anlayışı kapsamında bir yıllık garanti desteği veriliyor. Profesyonel ve kurumsal Fındıklı Arçelik Servisi hizmetlerinde tüm bölge genelinde her ihtiyaç duyulduğunda en hızlı şekilde yanıt alabilmek için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermekte olan iletişim numaraları aracılığı ile başvuruların gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Bu şekilde çamaşır makinesi arızası nedeni ile gündelik yaşantıda karşı karşıya kalınabilecek sorunların ve gecikmelerinde söz konusu olmaması sağlanıyor.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Lütfen güvenlik kodunu giriniz: *