Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır
Aşk Hayatı 6 Şubat 2017 819 defa okundu 0 yorum

Erkeklerin aldattığını nasıl anlarsınız diye bir soru sorulduğunda emin olun herkesin farklı tecrübeleri vardır. Bu yazımızda sizlere aldatan erkeğin nasıl anlaşılacağı hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

Erkeklerin aldatma şekilleri farklılık gösterebilir. Aldatan erkek nasıl davranır? Aldatan erkek ne yapar? gibi soruların en belirgin olanlarını aşağıda sizler için derledik.

İlgisiz Tavırlar Sergiliyorsa

Erkekler aldattığını ilk etapta davranış ve tavırları ile belli ederler. Size ilk zamanlardaki gibi önem vermediği düşünüyorsanız, yakında ayrılık kapınızı çalabilir. Aldatılıyor olmanız da ihtimaller arasında elbette.

Sürekli İşim Var Diyorsa

Bir erkek size sürekli işim var diyorsa ve sizi ilk zamanlarki gibi önemsemiyorsa bu işte bir iş var demektir.

İkinci Bir Telefon Kullanmaya Başladıysa

Eğer ilişki yaşadığınız erkek bir şirket sahibi veya önemli bir mertebeye sahip değilse, ikinci telefonun başka bir kadının habercisi olma ihtimali vardır. Erkekler 2. telefonunu kullanıyorsa bunu detaylı bir araştırmanız gerekir.

Çok Sık Özür Diliyorsa

Eğer erkek arkadaşınız sizden çok sık özür diliyorsa, buda sizin tavırlarınızı unuttuğundan dolayıdır ve bu durumdan şüphelenmeniz gerekir.

Sık Sık Telefonunun Şarjı Bitiyorsa

Eğer şu ana kadar hiç bir zaman şarjı eksik olmayıp sürekli telefonu açık olan sevgiliniz son zamanlarda sıklıkla şarjım bitti bahaneleri uyduruyorsa şüphelenmeniz gerekebilir.

Arkadaşları İle Beraberken Aramalarınıza Cevap Vermiyorsa

Arkadaşları ile dışarı çıkacağını belirten sevgiliniz, son zamanlarda telefonlarınıza cevap vermeyip saatler sonra görmedim, duymadım gibi bahaneler söylüyorsa bunun gerçek olma ihtimali var ama bu sıklıkla tekrarlanıyorsa bu durumdan şüphelenmeniz gerekir.

Cep Telefonunu Sizden Sakınıyorsa

Eskiden telefonu sürekli masada olduğu halde sizin incelemenize karşı çıkmayıp daha sonralardan telefonu sürekli cebinde tutuyor ve telefonu kurcalamanızı istemiyorsa, bunun altında da yatan başka sebepler vardır diyebiliriz.

Kendine Çok Bakmaya Başladıysa

Erkek arkadaşınız son zamanlarda kendine çeki düzen vermiş tarzını değiştirip saçına ve sakalına sürekli bakım yapıyorsa şüphe duymanız gerekebilir.

Sosyal Medya Hesaplarını Sizden Gizliyorsa

Sevgili olduğunuz biri neden sizden sosyal medya hesaplarını saklasın ki? Eğer erkek arkadaşınız sizden sosyal medya hesaplarını saklıyor ve onu gözetlememizi istemiyorsa gayet açık bir şekilde söyleyebiliriz ki büyük ihtimalle sizi aldatıyor.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Lütfen güvenlik kodunu giriniz: *