3 Günlük Şok Diyet Listesi

3 Günlük Şok Diyet Listesi
Diyet 17 Ağustos 2018 154 defa okundu 0 yorum

Şok diyet listesi sayesinde üç gün boyunca belirtilen beslenmeyi uygulayarak 5 kilo verebilirsiniz. Kimi zaman insanların kilo almasının en önemli nedenlerinden biri vücudun ödem oluşturmasıdır.

Ödem insanların vücudundaki toksinlerin birikmesidir. Bu birikme nedeni ile de kişilerin ciddi anlamda vücudunda şişlikler oluşur. Bu da aslında hiç olmadığı halde kilolu bir görüntü içerisinde bulunmasına neden olur. Şok diyet listesi ile kolay bir şekilde kilo vermek de olanaklıdır. Uygulanan bu diyet listesi sadece üç günlüktür. Üç günün sonunda vücudunuz büyük oranda içerisindeki toksinleri atar. Böylece de kısa sürede istediğiniz kiloya ulaşma şansını elde etmiş olursunuz. Ayrıca üç günün sonunda sağlıklı bir beslenme programı oluşturarak da verdiğiniz kilolar kalıcı hale gelir.

Şok Diyet Uygulamasının Önemi

Şok diyet sayesinde insanların kilo vermesi oldukça kolay bir hale gelir. Şok diyet listesi mutlaka üç gün uygulanmalıdır. Bu diyet uygulamasının temel amacı vücudun toksinlerini temizlemesidir. Geçici bir uygulama olarak sizi kısa sürede ödem sorunundan kurtulur. Ancak uygulaması oldukça ağır bir diyettir. Bu nedenle de sürekli olarak şok diyet uygulamak kişilerin sağlığı üzerinde olumsuz etki yapar.

Üç günlük şok diyet uygulaması arkasında kişiler tekrar kendi beslenme düzenine dönmemelidir. Sağlıklı beslenmeye devam etmek ve yeni bir diyet listesi uygulamak, kişilerin kilo kaybının uzun ömürlü olması açısından son derece önemli olur. Şok diyeti sürekli olarak uygulayamasanız da ihtiyaç duydukça kimi zamanlarda kullanabilirsiniz. Özellikle de yaz aylarına girişte kısa sürede ideal bir görüntüye ulaşmak için şok diyet uygulaması size yardımcı olur.

Şok Diyet Listesi

Şok diyet uygulaması üç gün boyunca aynı beslenmeyi önerir. Sabah, öğle, akşam ve ara öğünler size verilir. Siz de üç gün boyunca aynı diyeti uygulayarak kısa sürede hedeflediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Şok diyet listesi ile üç gün içerisinde 5 kilo vermek olanaklıdır.

Şok diyet sabah kahvaltısı bir fincan yeşil çay ile başlar. Daha sonra 2 haşlanmış yumurta, 2 dilim beyaz peynir ve bol miktarda yeşillik tüketebilirsiniz.

Şok diyet listesi öğle yemeği içerisinde; bir kase çorba, bir kaseden daha az miktarda yoğurt ve bir porsiyon mevsim salata bulunur. Öğle ve akşam arasında ara öğün olarak da bir adet yeşil elma tüketebilirsiniz.  Akşam şok diyet listesi ise bir kase çorba ve bir porsiyon salatadır. Üç gün bu beslenme programı ile 3 kilo verebilirsiniz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Lütfen güvenlik kodunu giriniz: *